четвер, 29 вересня 2016 р.

Методична нарада у передсвятковий день...

...і розпочалася по-святковому.

Подяки начальника управління освіти Херсонської міської ради, за успіхи в організації дитячого читання та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, вручила низці працівників шкільних бібліотек міста Ірина Богданівна Стойчева, головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради.

Завершенням "поздоровчого прологу" став виступ Вікторії Миколаївни Ільїної, яка, окрім слів вітання та добрих побажань з нагоди свята, ще й поінформувала шкільних бібліотекарів про стан забезпечення ЗНЗ міста новими підручниками.
Подальша робота методичної наради, тема якої: "Шкільна бібліотека 2016/2017. Актуальні завдання та пріоритети діяльності", тривала за наміченою програмою.  

Саме так, за пунктами програми, продовжиться і цей пост - із посиланнями на презентаційні матеріали та документи, потрібні в роботі ШБ в подальшому:
   
Шкільна бібліотека 2016/2017. Актуальні завдання та пріоритети діяльності. Огляд-консультація.
Бардашевська Анна Іванівна, директор КЗ «Херсонська  обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради


Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» (жовтень 2016). Методичні поради щодо проведення у навчальних закладах Херсонщини.
Неннова Олена Василівна, завідувач науково-методичної лабораторії перспективного педагогічного досвіду КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради

           
Зміни у програмі та підходах до навчання дітей у початковій школі: що може шкільна бібліотека?
Волик Катерина Володимирівна, методист методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради


Професійні конкурсні проекти 2016-2017_н.р. Презентація-консультація.
Попова Наталія Федорівна, заступник директора з наукової роботи

- Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека 2017": наказ, лист ІМЗО
- обласний конкурс бібліотечних веб-проектів : наказ, форма заявки 
   
Міжрегіональний ярмарок «БібліоКре@тив-2016»: основні підсумки та участь шкільних бібліотек.
Крижановська Ольга Володимирівна, заступник директора з організації бібліотечного обслуговування


«Азбука музею від А до Я». Презентація ярмаркового проекту.
Лихожон Тетяна Володимирівна, завідувач ШБІЦ НВК «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради

     
«Велике читання»: готуємось до фіналу. Повідомлення щодо заключного етапу акції з нагоди Року англійської мови в Україні.
Воронцова Анна Юріївна, завідувач сектору документів іноземними мовами

      
«Бібліотечні медіа уроки»: веб-ресурс для шкільних та дитячих бібліотек. Презентація оновлень корпоративного ресурсу.Попова Наталія Федорівна, заступник директора з наукової роботи
  
Завершилась методична нарада формуванням груп для підвищення кваліфікації за курсами «Школа молодого бібліотекаря», «ІКТ для шкільної бібліотеки», «Школа бібліотечного блоґера», робота яких розпочнеться вже у жовтні.


Немає коментарів:

Дописати коментар