середа, 22 лютого 2017 р.

Тиждень « Безпечного Інтернету»

З 13.02 по 17.02 2017р.

    В Херсонській загальноосвітній школі I-II ступенів  № 16 із вивченням мов  національних меншин Херсонської  міської ради пройшов «Тиждень безпечного Інтернету».

      Ця Міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з
2004 року. Воно відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
                        У рамках «Тижня», педагогами,бібліотекарем,психологом ЗОШ №16, вирішувалася проблема безпечного Інтернету шляхом різноманітних заходів, спрямованих на виховання культури та безпечної поведінки учнів- користувачів Інтернету. Для усвідомлення школярами рівня небезпеки, що чекає на них серед віртуальних тенет глобальної мережі, для учнів 2-4-х класів пройшов конкурс малюнків «Мій безпечний Інтернет », для 2-9 класів  урок - практикум «Компьютер-друг чи ворог»(Вчітеля інформатики). З метою формування у дітей правильного ставлення до можливостей комп’ютера та дотримування ними простих правил поведінки, бібліотекарем школи для учнів 7-9-х класів проведено захід  «Безпечна поведінка у Всесвітній мережі»+презентація+відеоролики.
    Учні також переглянули відеоролик: «Розваги та безпека в Інтернеті» - його мета, вчитися критично ставитися до інформації в Інтернеті і не ділитися особистими даними он-лайн.
    Для ефективного використання ресурсів мережі та захисту себе від небажаного змісту діти ознайомились з веб-сайтом «On-ляндія», на якому представлені інтерактивні ігрові сценарії, короткі тести, завдяки яким легко можна засвоїти основи безпечної роботи в Інтернеті.
   Представники шкільного самоврядування разом з бібліотекарем розробили пам’ятки , буклети для учнів та батьків «Нетикет».
  В фойє школи був оформлений  інформаційний стенд : «Безпечний  Інтеннет».
   Педагоги Херсонської ЗОШ № 16 впевнені, що безпека дітей в Інтернеті на сьогодні є досить важливим питанням, оскільки охоплює не тільки технічну безпеку (віруси і спам), але й матеріальну, психологічну, соціальну і навіть фізичну безпеки неповнолітніх користувачів мережі.

                      Ми за безпечний Інтернет!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар