Соціалізація дітей та учнівської молоді

Шкільні бібліотеки, здійснюючи інформаційно-бібліотечне забезпечення цієї проблеми, а також досліджуючи роль книги, читання, бібліотеки в процесах соціалізації школярів, мають у своєму розпорядженні методичні рекомендації, напрацьовані у Херсонській академії неперервної освіти та безпосередньо методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради. 
Пропоновані методичні рекомендації містять теоретико-методологічний і методичний матеріал щодо соціалізації дитини та учнівської молоді, формування соціалізуючого простору, - проблематика, визначена як провідна науково-методична проблема, що досліджується в закладах освіти області.

Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі.Теоретико-методологічні засади процесу соціалізації дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі : методичні рекомендації. – Херсон, 2013. – 48 с.
(Файл у форматі docx)
 
Формуємо соціалізуючий простір. Методичні рекомендації / укладач Л.М. Назаренко. – Херсон: КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», 2014 - 52 с.
(Файл у форматі docx)
   
Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі: методичні рекомендації щодо реалізації  обласної науково-методичної проблеми. Шляхи та напрямки реалізації науково-методичної проблеми / методичний кабінет при управлінні освіти Херсонської міської ради. - Херсон, 2013. - 16 с.
(Файл у форматі docx)

***

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
Жіночий консорціум України
ГР "Віра, Надія і Любов"
Скачати (13.6 Мб) або тут
Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
Жіночий консорціум України
ГР "Віра, Надія і Любов"
Скачати (4.5 Мб)
На сайті Жіночого консорціуму України можна скачати, окрім цих, інші корисні матеріали: 
http://wcu-network.org.ua/defence-rights/publications.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Навчально-тренінгова програма для шкільних бібліотекарів Херсонщини

Бібліотечні форми та методи активізації творчо-пізнавальної діяльності читача

Підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2023