пʼятниця, 5 червня 2015 р.

Бібліотечні медіа-уроки: захист

Закінчився другий рік наполегливої праці по створенню корпоративного ресурсу «Основи медіаосвіти: бібліотечний модуль». Цього року робота кипіла над розробкою бібліотечних медіа-уроків для учнів 4-5 класів за орієнтовними програмами.

04.02.2015 в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім.Дніпрової Чайки відбувся захист бібліотечних медіа-уроків шкільними бібліотекарями м.Херсона.
Напруженим видався минулий навчальний рік, проте результативний. Багато роботи було проведено. Багато цікавих та незвичайних ідей запропонували наші колеги.
Шкільний бібліотекар ЗОШ №55 Бубнова Тетяна Веніамінівна разом з бібліотекарем гімназії №1 Кривенко Оленою Віталіївною працювали над уроком для 4-го класу "Веб-агенція "СБІ" (Служба безпеки в Інтернеті)". Основною метою уроку є навчити учнів користуватись електронною поштою та навчити основним правилам безпеки в Інтернеті.
Цей урок також брав участь у Конкурсі інноваційних професійних ідей для працівників бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсон та став переможцем. Бубнова Тетяна Веніамінівна отримала запрошення для участі у роботі секції шкільних бібліотек на Міжрегіональному ярмарку інновацій "БібліоКре@тив-2015". Ярмарок відбудеться у Миколаєві, 18-19 червня 2015 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар