неділя, 21 лютого 2016 р.

Бібліотечні зустрічі продовжуються

Ще  тільки розпочалися  заняття у навчальному закладі після карантину, а учні  вже перевіряють свої знання, які одержали з додаткової літератури з позакласного читання.
Так,  учні  4–А та 5-Б класів змагалися в знаннях з теми етикету – норм поведінки дома, у школі, класі,  бібліотеці, місцях загального користування –  зупинках, транспорті, на вулиці тощо. У цьому їм допомагали завідуюча шкільним бібліотечним центром Ревуцька Н.І. та співробітник Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки  Крижановська Н.М. Їм було продемонстровано електронну презентацію «Абетка пана Етикета» з ігровими запитаннями для перевірки поведінки учнів у різних життєвих ситуаціях та  аналізу своїх вчинків для гармонійних відносин друг з другом та іншими людьми. Після проведеного масового заходу діти з задоволенням брали книги з  організованої для них тематичної полиці для  подальшого  набуття знань та  компетентності  у питаннях етикету та  взаємовідносинах між людьми.
А  учні 2-В та 3-В класів подорожували по  віртуальній «Країні казок». Літературний марафон  з дітьми було проведено в ігровій формі. Діти активно брали участь у всіх конкурсах. Також  школярі  одержали знання, як правильно працювати з книгою, з її довідковим апаратом: змістом, алфавітними та тематичними покажчиками.
Учні  2-Б та 4-Б класів закріплювали раніше набуті знання  з природознавства у бібліотечній інтернет-екскурсії «Віртуальний зоосвіт», яку провела Кригіна Л.А.- співробітник Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки,  а завідуюча шкільним бібліотечним центром Ревуцька Н.І. ознайомила дітей з літературою, яка є з даної теми у бібліотеці.
З захопленням грали у ерудит-гру «Пані Енциклопедія» учні 3-Б класу. У цікавій для них формі вони отримували нову інформацію про різноманіття енциклопедичних та довідкових видань.

Результатом всіх зустрічей у бібліотечному центрі став гарний настрій всіх учасників масових заходів.

Немає коментарів:

Дописати коментар