четвер, 20 січня 2022 р.

Дія доброчинності: дар шкільній бібліотеці

«Роби добре діло і воно до тебе обов'язково повернеться», - так говорить народна мудрість. Читачі інформаційно-бібліотечного центру НВК № 51 дуже вдячні директору Павлу Юхимовичу Осьмініну і секретарю-діловоду Юлії Миколаївні Кучинській за вчинену ними добру справу, яку вони зробили, використавши одержану 1000 гривень за вакцинацію, на придбання корисних книг для шкільної бібліотеки
Серед видань, які поповнили книжкові фонди бібліотеки, багато цікавих пізнавальних енциклопедій для учнів молодшого та середнього шкільного віку. Читаючи енциклопедії з історичної тематики, такі як: «Моя Україна», «Як і коли виникла держава Україна», «Зростаємо українцями», учні дізнаються про виникнення держави України, значення державних символів, ознайомляться з культурою, побутом та традиціями українського народу, архітектурними пам'ятками та визначними місцями нашої Батьківщини.
Дітям цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. І в цьому їм допоможуть популярні дитячі енциклопедії «Дітям про все на світі», «Що? Де? Як?», «Таємничий космос», «Домашні улюбленці», «Тварини - винахідники і будівельники», «Про хвостатих і крилатих». У цих виданнях в доступній формі і водночас дуже ґрунтовно подається інформація про такий незвичайний, таємничий і дивний навколишній світ, який зберігає ще тисячі загадок.
Подаровані енциклопедичні видання можуть бути використані як цікавий додатковий матеріал у навчальному процесі.

Немає коментарів:

Дописати коментар