пʼятниця, 1 липня 2016 р.

Бібліотека Академічного ліцею на «БібліоКре@тиві-2016»

Ідеї, інновації, досягнення… Протягом трьох днів з 22 по 24 червня 2016 року бібліотеки 5 областей України ділилися професійними здобутками на VII Міжрегіональному ярмарку інновацій «БібліоКре@тив-2016», на який було запрошено і завідувача бібліотеки Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті Єжову Т.М.
Фото на пам'ять

Цими днями ідеї не просто «літали у повітрі» бібліотеки-бази – Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Бібліотечні ідеї – готові розробки або яскраві інновації, були детально представлені  учасниками Ярмарку: Національною бібліотекою України для дітей, Миколаївською обласною бібліотекою для дітей ім. В.Лягіна, Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного, Ізмаїльською центральною бібліотекою міської ЦБС для дітей (Одеська область), Кременчуцькою ЦБС для дітей (Полтавська область), Миколаївською науково-педагогічною бібліотекою та бібліотекою Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтва, а також представниками дитячих і шкільних бібліотек Миколаївської та Херсонської областей.
Єжова Т.М.

Тетяна Миколаївна представила на Ярмарку інноваційну ідею – медіагру «Місія Таємничий манускрипт» – медіаурок шкільних бібліотек Суворовського району м. Херсон. Ідея привернула увагу професіоналів, адже це – готова розробка із сценарієм, презентацією та методичними рекомендаціями, тож її одразу придбали декілька учасників Ярмарку. 

Справжнім подарунком першого дня стала вистава «Поетичні передзвони» – перлина з репертуару літературного театру Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки.

Учасники «БібліоКре@тиву-2016» продовжили бібліотечну співтворчість на базі Скадовської ЦБС. Два дні роботи у Скадовську були насичені не тільки обміном інноваціями у затишному приміщенні Скадовської центральної бібліотеки для дітей, а й незабутнім «піратським» квестом на о. Джарилгач, на косі Глибокій. Вражень від знаряддя «піратів» зазнала навіть погода, яка 40-ка грудусну спеку доповнила шквалами і грозою. Але негода пройшла стороною і не завадила знайти усі артефакти і відповісти на каверзні питання завзятих ведучих-«піратів».

Наприкінці Ярмарку учасники ознайомились із роботою Центральної бібліотеки для дітей Херсонської міської ЦБС, фотографували і занотовували цікавинки.

Тож три дні були насичені новаціями і креативом. Обмін ідеями завжди взаємовигідній. Адже «якщо у вас є яблуко і у мене є яблуко і ми поміняємося ними, то у нас залишиться по яблуку. А якщо у вас є ідея і у мене є ідея і ми обміняємося ідеями, то у кожного з нас буде по дві ідеї». Складно не погодитися з класиком. І Ярмарок «БібліоКре@тив 2016» ще раз підтвердив ці чудові слова: його учасники обмінялися більш ніж 30 ідеями, кожна з яких гідна якнайшвидшого впровадження!

Ще більще інформації та фотоальбом Ярмарку тут.
Єжова Т.М.,
завідувач бібліотеки
Колажі автора

ХОБД. День перший
ХОБД. День перший. Вистава


Скадовськ. День другий. Екскурсія
Скадовськ. День другий
Скадовськ. День третій
Скадовськ. Підведення підсумків
Учасники Ярмарку
Джарилгач. Квест
Скадовськ. Відпочинок
Херсон. День третій. Центральна бібліотека для дітей

Немає коментарів:

Дописати коментар