пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

Онлайн конкурс "Один раз на все життя"

Сім’я – це твій перший і найрідніший світ, в якому поважають, піклуються і люблять безумовно та назавжди.
Сім’я – це фортеця, яка оберігає від пандемії :).

Чим зайнятися дітям вдома під час карантину та несподіваних "канікул"? - Можна написати твір про своїх рідних, зняти відео про твою унікальну родину, зробити цікаве фото щасливої сім’ї, дослідити свій родовід...

Учнів закладів загальної середньої освіти Херсона організатори - управління освіти і відділ у справах сім'ї Херсонської єпархії УПЦ, у партнерстві з Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки - запрошують до участі у ІІІ відкритому конкурсі на кращий творчий проєкт «Один раз на все життя», який проводиться з метою популяризації традиційних сімейних цінностей.

Цьогоріч, в умовах карантину, конкурс відбуватиметься у онлайн-форматі: щоб подати творчу роботу на конкурс, достатньо надіслати її у електронному форматі на вказані у положенні електронні адреси.


Шановні колеги - шкільні бібліотекарі! Детальніше дізнавайтеся про конкурс із Положення про його проведення та запрошуйте своїх читачів приєднатися до числа учасників!

Додатки до положення (рекомендовані форми заявки та протоколу) можна завантажити за цим посиланням: http://www.library.kherson.ua/2020/odyn-raz-na-vse-zhyttia_dodatky_forma_protokolu_zayavky.doc

Немає коментарів:

Дописати коментар